Star Wars Son Jedi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,801 Görüntülenme

Star Wars Son Jedi izle

(2017)

Oyuncular:

Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill,
Karanlığın yükselişi serisini devam ettiren Star Wars, yeni bir seri ile yoluna devam ediyor. Star Wars: The Last Jedi serisiyle birlikte tutkunlarını yine beyaz perdeye çağırıyor. Üstün görsel sahneler ve birbirinden farklı duygu temalarıyla bütünleşen filmin yeni serisi yine izleyicileri ekrana kilitleyecek cinsten olmakta. Günümüze kadar birçok sene boyunca sürekli olarak farklı serilerle sinema sevenlerin karşısına çıkan film serileri yine herkesin aklını başından alacak sahnelerden oluşan film ile yoluna devam edecek görünüyor. Film her ne kadar karanlığın yükselişini vurgulasa da, tabi ki film içerisinde karanlığa ek olarak aydınlık içinde çabaların var olduğunu söyleyebiliriz. Fakat filmin tamamen Rey’in gelişimini kapsayan ve bir Jedi olarak değişim eğilimi üzerine olacağını da söylemekte fayda var.
Karanlık Çember Genişliyor
Rey’in gelişimine ek olarak Luke’nin Falcon’a binmesi de yine izleyicilerin istekle beklediği sahneler arasında yer edinmiş. Tüyleri diken diken eden bu sahneler, aynı zamanda Rey’in farklı maceralarını da lanse etmesini gösteriyor diyebiliriz. Özellikle de Rey’in Jedi olmak için uzun çabalar sarf ettiği ve sürekli olarak üzerinde durulduğu da filmden kaçmayan detaylar arasında bulunuyor. Fakat Luke’nin bu durumdan umutsuz olduğu ve Rey için üzüldüğünü de ekranlardan kaçmayan görüntüler arasında. Chewbacca ve Porg ikilisinin de sevimli sahneleriyle dolup taşan bilim kurgu filmi izleyenleri adeta büyülüyor. Bu arada tilki görünümünde olan Kristal varlıklar da filmin içerisinde yer alan diğer kahramanlar kapsamında bulunuyor.
Star Wars birkaç ülkede yasaklanmasına rağmen internet üzerinde de izlenilmek kaydıyla halen takip edilmekte olan seri unvanını devam ettiriyor. Dünyanın en çok hasılat yapan filmleri arasında yer edinmiş Star Wars, izleyenlerini ve hayranlarını tekrar büyülemeye oldukça kararlı.
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • loading...

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?