Thor 3 Ragnarok 25 Ekim 2017 de Sinemalarda !

20 Eyl 2017
Nadmin

Merakla beklenen Thor 3 Ragnarok filmi thor takipçileri tarafından heyecanla beklenmektedir. Film 25 Ekim 2017 tarihinde sinemaları sallaması ve rekor kırması öngörülmektedir. Avengers üyelerinden olan Thor bu filmde Yeşil Bela Hulk ile karşılaşacak ve karşı karşıya geleceklerdir.

Şimdi karakterlerimize şöyle bir yakından bakalım. Thor 3 izle

Odin : Asgard’ın agasıdır. Dünyadaki eşdeğeri Mamo Agadır. Bütün tanrıların en güçlüsü ve en korkusuzudur. Kodummu oturtur.

Thor : Odin ve Gaea’nın oğlu ve Asgard’ın yılmaz savaşçısıdır. Mahallenin delikanlısıdır yanlış yapanın façasını alır.  Sadece kendinin taşıyabileceği bir çekici vardır ve başa bela birde kardeşi bulunmaktadır.

Loki : Thor’un başa bela kardeşidir. Asgard’ın başına geçebilmek için her türlü hile ve hurda ile uğraşmaktadır. Dünyayı birkaç kere ele geçirme planları yaparak ortalığı karıştırmıştır. Ebesi güllüdür, Şarapsızdır, At bokudur.

Hulk : Bundaki vücut kimsede yoktur, bir bakış atar kalbinizi yakar ama ortalığın mına kor ! kızdığında onu kimse durduramaz. Lise okul çıkışında 700 kişiye tek başına dalabilen mahalle delikanlısıdır. Tuttuğunu kopartır, yeşili ve doğayı sever, pis kokar ve emüğüza goyar.

Death : Yokluk varken kendisi de vardır. Varlığı var edenlerin arasında bulunmaktadır. Beyin yakan bir geçmişi olmakla beraber yaşayan herkesin geçmişini miker. Bir dokunuşuyla dağları devirir, eli gözü bir oynamaktadır. Bazı kişilerin söylediğine göre mötü başıda oynamaktadır.

 

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?